جهانگیری

پیام خانواده - معاون اول رییس جمهوری تصویب‌نامه مربوط به بسته حمایتی کمک به تأمین مسکن زنان سرپرست خانوار ۶ دهک‌ درآمدی را ابلاغ کرد.

به گزارش پیام خانواده از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر هیات دولت،  اسحاق جهانگیری روز دوشنبه تصویب‌نامه مربوط به بسته حمایتی کمک به تأمین مسکن زنان سرپرست خانوار دهک‌های (۱) تا (۶) درآمدی را ابلاغ کرد.

هیات وزیران در جلسه بیست و هفتم تیر ۱۴۰۰ به پیشنهاد معاونت رییس جمهوری در امور زنان و خانواده و در اجرای ماده (۳) آیین‌نامه تشکیل ستاد ملی زنان و خانواده و نیز در راستای سیاست‌های کلی خانواده و بند (۳) سیاست‌های کلی مسکن و بندهای (ت) و (چ) ماده (۸۰) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه، بسته حمایتی کمک به تأمین مسکن زنان سرپرست خانوار دهک‌های (۱) تا (۶) درآمدی را به شرح پیوست تعیین کرد.

این بسته حمایتی، براساس توزیع آماری زنان سرپرست خانوار ثبت شده در طرح اقدام ملی مسکن، برآورد هزینه ساخت واحد مسکونی و منابع یارانه ای مورد نیاز سهم دولت و نیز با استناد به سیاست‌های کلی خانواده، بند سوم سیاست‌های کلی نظام در بخش مسکن ابلاغیه مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم برنامه‌ریزی دولت در جهت تأمین مسکن گروه‌های کم درآمد و نیازمند جامعه، تهیه و تصویب شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =