همایش جمعیت

پیام خانواده - دبیرستاد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استان سمنان گفت: برای افزایش جمعیت افزایش آگاهی مردم نسبت به فرزندآوری و توجه به جوانی، بسته‌های حمایتی ارائه شده است.

به گزارش پیام خانواده؛ سعیده همتی در خاتمه روز نخست همایش جمعیت و جوانی با حضور مردم دامغان در سالن منوچهری دامغانی بیان کرد: این دست همایش‌ها در راستای ارائه راهکارهای علمی برای افزایش جمعیت افزایش آگاهی مردم نسبت به فرزندآوری برگزار می‌شود.

وی افزود: برای افزایش جمعیت افزایش آگاهی مردم نسبت به فرزندآوری و توجه به جوانی جمعیت و تبلیغ و ترویج فرزندآوری اقدامات تبیینی در دستور کار قرار دارد که برگزاری این دست همایش‌ها از آن جمله است.

دبیر ستاد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت سمنان بیان کرد: در استان برای افزایش جوانی جمعیت و فرزندآوری بسته‌های تشویقی در بخش تسهیلات و اهدای زمین به جمعیت هدف اقدامات خوبی انجام شده است.

همتی با بیان اینکه برای افزایش جمعیت افزایش آگاهی مردم نسبت به فرزندآوری و توجه به جوانی بسته‌های حمایتی ارائه شده است، گفت: این بسته‌ها به فرمانداری‌های هشت گانه استان ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه ارائه راهکارهای کاهش فاصله ازدواج و فرزند آوری از جمله دیگر اقداماتی است که در اجرایی می‌شود، افزود: برای رسیدن به نرخ ۲.۵ درصد رشد جمعیت و موالید نیاز به افزایش زادآوری در استان سمنان داریم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =