معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت از اجرای طرح جمع‌آوری کارتن خواب‌ها و معتادان متجاهر از سطح بزرگراه‌ها به منظور کاهش تصادفات خبر داد.

به گزارش پیام خانواده سرهنگ همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت از اجرای طرح جمع آوری معتادان و کارتن خواب‌ها خبر داد.

سرهنگ همه خانی‌ تصریح کرد: متاسفانه در برخی مواقع شاهد تصادفات شدید فوتی و جرحی در سطح بزرگراه‌های شهر تهران به خاطر عبور معتادان متجاهر و کارتن خوابها از عرض بزرگراه‌ها هستیم که با توجه به خطرات و تلفات جانباختگان و مصدومان تصادفات در سطح بزرگراه‌ها و دغدغه پلیس راهور تهران بزرگ مبنی بر کاهش این حوادث با پیگیری‌های صورت گرفته در یک طرح مشترک بین سرکلانتری ششم فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ، پلیس مبارزه با مواد مخدر و پلیس راهور تهران بزرگ ، طرح جمع آوری معتادان متجاهر وکارتن خواب ها از سطح بزرگراه‌های منطقه ۱۵ با همکاری رییس و کارکنان این منطقه ۱۵ صورت پذیرفت.

وی بیان داشت: در این طرح مشترک، تعدادی از کارتن‌خواب‌ها و معتادان متجاهر با رعایت پروتکل های بهداشتی و تکریم و احترام جهت اسکان و سیر مراحل قانونی به سازمان های مربوطه جهت رسیدگی تحویل داده شدند.

 معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: این افراد با ورود ناگهانی خود به سطح سواره رو و معابر بزرگراهی ، خطرات جبران ناپذیری بسیاری را برای خود و دیگر رانندگان بوجود می آوردند که در این طرح مشترک از تردد آنها به معابر جلوگیری شده و در این ماه عزیز و با برکت و با احترامی خاص ، تحویل مراجع و سازمان های مسوول شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =