کد خبر: 13560
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۶
دانشگاه قرآن و حدیث

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث گفت: مهلت ثبت‌نام در رشته‌های ارشد و دکتری دانشگاه قرآن و حدیث تا ۲۰ اردیبهشت ماه تمدید شد.

به گزارش پیام خانواده  حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد غلامعلی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه با اشاره به تمدید مهلت ثبت‌نام از طلاب برادر و خواهر در مقاطع ارشد و دکتری دانشگاه قرآن و حدیث اعلام کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت‌گرفته علاقه‌مندان می‌توانند تا روز پنج‌شنبه ۲۰ اردیبهشت ماه اقدام به ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: رشته‌ها و گرایش‌های کارشناسی‌ارشد به شیوه‌های مجازی و حضوری در تهران و قم علوم قرآن و حدیث، علوم حدیث در گرایش‌های: کلام و عقاید، تفسیر اثری، نهج‌البلاغه، علوم و معارف قرآن گرایش تفسیر اجتماعی، روان‌شناسی اسلامی (مثبت‌گرا)، فقه و مبانی حقوق اسلامی، احیای تراث قرآنی و حدیثی و تفسیر روایی است.

غلامعلی افزود: رشته‌ها و گرایش‌های دکتری که به‌صورت حضوری در قم برگزار می‌شودعبارتند از: علوم قرآن و حدیث، علوم و معارف نهج‌البلاغه، تفسیر امامیه و کلام امامیه

وی ادامه داد: در شهر تهران نیز رشته‌های مدرسی اخلاق اسلامی و مدرسی معارف قرآن و حدیث در مقطع دکتری برگزار خواهد شد.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث تأکید کرد: علاقه‌مندان می‌توان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌تلفن ۰۹۰۰۲۱۵۱۲۹۰ تماس بگیرند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =