کد خبر: 11792
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۳
شهربازی ۷۲ تن قم

قدیمی‌ترین و به‌نوعی نوستالژی ترین شهربازی شهر قم این روزها در مسیر بهسازی و بازگشایی مجدد قرار دارد که با بهره‌برداری از آن سرانه‌های تفریحی شهر افزایش خواهد یافت.

به گزارش پیام خانواده  قدیمی‌ترین و به‌نوعی نوستالژی ترین شهربازی شهر قم را می‌توان شهربازی 72 تن دانست که چندین سال است بعد از وقوع حادثه مرگبار سقوط در سال‌های گذشته، به علت فرسودگی و نبود استانداردهای لازم تعطیل شده بود.

این شهربازی که در مهم‌ترین ورودی شهر و در کنار عوارضی قم-تهران و بوستان و پایانه مسافربری فدک قرار دارد ازجمله پروژه‌هایی بوده که راه‌اندازی آن نقش مهمی در افزایش سرانه‌های خدماتی و تفریحی شهر خواهد داشت.

با توجه به وجود مشکلات حقوقی این شهربازی اما با پیگیری‌های مدیریت شهری، احیا و راه‌اندازی آن در دستور کار قرار گرفت و باید در ماه‌های آینده شاهد بهره‌برداری مجدد آن بود.

در این راستا هزینه‌های لازم برای حل مشکلات حقوقی پرداخت و وسایل پیمانکار قدیمی منتقل شده است تا سرمایه‌گذار جدید فعالیت خود را آغاز کند.

در حال حاضر فاز نخست شهربازی 72 تن با انتقال و نصب دستگاه‌های جدید و کسب محورها و استانداردهای لازم در دستور اقدام است

امید است این شهربازی که در فضایی دلنشین، خاطره‌انگیز و با وسعت بالا قرار داشته هرچه زودتر به بهره‌برداری برسد تا در شمال شهر قم نیز شاهد مجموعه‌ای بی‌نظیر از مکان‌های تفریحی در توزیع سرانه‌ها باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =