کد خبر: 11264
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۳
حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجتبی رحمتی

مُبلّغ و فعال عرصه بین‌الملل گفت: غرب در خصوص خانواده شکست‌خورده به‌طوری‌که عمر ازدواج در کشوری مثل فرانسه به سه سال تقلیل یافته است.

به گزارش پیام خانواده  حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجتبی رحمتی شامگاه سه‌شنبه در نشست هم‌افزایی و تقدیر از شبکه روان‌شناسان و مشاوران قرآن بنیان (ارم) که در سالن جلسات آیت‌الله حائری مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه برگزار شد، به معرفی کتاب «تحکیم خانواده» پرداخت و اظهار داشت: غرب در خصوص خانواده شکست‌خورده به‌طوری‌که عمر ازدواج در کشوری مثل فرانسه به سه سال تقلیل یافته است.
وی ادامه داد: موالید خارج از ازدواج به ۶۳ درصد رسیده و علاوه بر این کلاس‌های درسی که در فرانسه تشکیل می‌شود از بین ۱۵ دانش‌آموز ۱۴ دانش‌آموز بچه‌های طلاق هستند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین رحمتی ابراز داشت: دولت فرانسه به دنبال این است که خودکشی را نهادینه کند که نشان می‌دهد که به چه میزان منزلت و کرامت انسانی در این کشور پایین آمده است.
وی کتاب «تحکیم خانواده» را مورد توجه قرار داد و گفت: این کتاب نوشته آیت‌الله ری‌شهری به همت انجمن قرآن ماداگاسکار زیر نظر حقیر و با مساعدت مجمع جهانی اهل‌بیت علیهم‌السلام، منتشر شد که با استقبال خوبی همراه شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =