میوه شب عید

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از تعیین قیمت میوه تنظیم بازاری شب عید خبر داد که براساس آن قیمت پرتقال 9 هزار تومان، سیب قرمز 11 هزار تومان و سیب زرد 12 هزار تومان تعیین شد.

به گزارش پیام خانواده، سعید پازوکی سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از تعیین قیمت میوه تنظیم بازاری شب عید خبر داد و اظهارداشت: در جلسه ستاد تنظیم بازار استان که امروز با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران برگزار شد قیمت‌های میوه برای عید نوروز به تصویب رسید.

به گفته این مسئول، براساس نظرات کارشناسی اعضای ستاد  تنظیم بازار هر کیلو پرتقال 9 هزار تومان، سیب قرمز 11 هزار تومان و سیب زرد 12 هزار تومان تعیین شده است.

پازوکی گفت: برخورد قانونی با متخلفان و اخلالگران بازار در دستور کار دستگاه نظارتی قرار دارد و با هرگونه احتکار کالا و افزایش نامتعارف قیمت‌ها براساس قانون رسیدگی و برخورد می‌شود.

وی با تأکید بر نظارت بر بازار شب عید گفت: تیم‌های گشت و نظارت جهاد کشاورزی با همکاری سایر نهادها، گشت‌های منظمی در سطح شهر خواهند داشت و با هرگونه سودجویی مقابله می‌شود.

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان تهران این را هم گفت که ذخیره کالاهای اساسی به میزان کافی در انبارها موجود است و هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =