هندبال

پیام خانواده - رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هندبال ورزش سختی است و توجه به آن کمتر از سایر رشته های توپی است، گفت: امید است روزی برسد عدالت در هر رشته ورزشی که در سطح بین المللی فعال است، برقرار شود.

به گزارش پیام خانواده روز پنجشنبه از فدراسیون هندبال، «محمدمهدی فروردین» رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی و «علیرضا پاکدل» رییس فدراسیون هندبال با حضور در آخرین تمرین نمایندگان ایران در مسابقات هندبال باشگاه های مردان آسیا پیش از اعزام به جده عربستان، برای آنها آرزوی موفقیت کردند.

رییس فراکسیون ورزش مجلس در این دیدار با آرزوی توفیق برای دو تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و صنعت مس کرمان افزود: وظیفه خود دانستم که امروز با حضور در اینجا اعلام کنم در کنار جامعه ورزش و نمایندگان هندبال ایران در مسابقات باشگاه های مردان آسیا هستم.

فروردین تاکید کرد: جامعه ورزش و ورزشکاران در حال حاضر یکی از مهمترین عوامل نشاط افزای جامعه هستند و همانطور که تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل بحرین برد ارزشمندی کسب کرد، امیدوارم هر دو تیم هندبال ایران در باشگاه های مردان آسیا موفق ظاهر شوند تا خوشحالی مردم دوچندان شود.

او خطاب به بازیکنان گفت: امیدوارم با یک نمایش خوب بتوانید به خوبی از نام ایران در این مسابقات دفاع کنید و افتخارات خوبی برای هندبال ایران کسب کنید و در این شرایط موجب شادی دل میلیون ها ایرانی شوید. مجلس هم به نوبه خود از تلاش های شما حمایت می کند.

وی بیان کرد: در مجلس شورای اسلامی طرفدار و حامی ورزش به خصوص رشته هایی مثل هندبال هستیم. من سابقه شرکت در مسابقات هندبال را داشتم و دوران کوتاهی هندبال بازی می کردم. ورزش زیبا و پرنشاطی است.

رییس فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه هندبال ورزش سختی است و توجه به آن کمتر از سایر رشته های توپی است، ادامه داد: امید است روزی برسد عدالت در هر رشته ورزشی که در سطح بین المللی فعال است، برقرار شود.

در پایان این دیدار رییس فراکسیون ورزش و رییس فدراسیون هندبال ضمن شنیدن صحبت های بازیکنان و کادر فنی هر دو تیم با آنها عکسی به یادگار گرفتند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =