رییس سازمان بسیج

پیام خانواده- رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه برنامه‌های خوبی برای محرومیت‌زدایی داریم، گفت: سپاه و بسیج به کمک مسولان استانی و وزارتخانه‌های کشور در پی حل مشکل حاشیه‌نشینی در این استان است.

به گزارش پیام خانواده  از پایگاه اطلاع‌رسانی بسیج سازندگی، سردار غلامرضا سلیمانی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه محرومیت‌زدایی و سازندگی در استان سیستان و بلوچستان، گفت: عملکرد سپاه و بسیج در عرصه محرومیت زدایی و سازندگی در استان سیستان و بلوچستان یک عملکرد بسیار بلند و مفصلی است که مردم از این عملکرد اطلاع دارند و در اقصی نقاط کشور از این خدمات بهره‌مند شده‌اند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه ما از این اقدامات و عملکرد رضایت نداریم، افزود: تاکید رهبر معظم انقلاب بر این است که باید به مناطق محروم به ویژه استان سیستان و بلوچستان توجه بیشتری شود.

سلیمانی خاطرنشان کرد: برنامه‌های خوبی برای محرومیت‌زدایی به ویژه در مناطق حاشیه شهرها و محلات داریم و در این راستا، ساخت مسکن برای مددجویان کمیته امداد و مستضعفان حاشیه شهرهای استان در دستور کار داریم.

وی تصریح کرد: پروژه مرادآباد با هدف محرومیت‌زدایی و کمک به مسکن نیازمندان در شهرستان چابهار آغاز شده است و امیدواریم با توافق دولت بتوانیم در سایر مناطق استان پروژه‌ها را آغاز کنیم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در چابهار خاطرنشان کرد: در زمینه سازندگی در استان نیز بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان و بسیج سازندگی سازمان بسیج مستضعفین برنامه‌هایی در زمینه اشتغال، کار آفرینی، برنامه‌های خوبی را دنبال می‌کنند که ان‌شاءالله همه رده‌های انقلاب اسلامی در سپاه اعم از قرارگاه قدس نیروی زمینی و سپاه سلمان سیستان و بلوچستان و سازمان بسیج تلاش خود را جهت کاهش مشکلات مردم مضاعف خواهند کرد.

سلیمانی با اشاره به اینکه ایران اسلامی یکی از راهبردی‌ترین سرزمین‌های جهان است، به همین جهت در مسائل بین‌المللی و مسائل منطقه‌ای تاثیرگذار است، ادامه داد: استان سیستان و بلوچستان و سواحل مکران یکی از اصلی‌ترین سرزمین‌های این منطقه راهبردی به واسطه حضور در شاهراه بین‌المللی و دریای عمان است که ۶۰ درصد از منابع انرژی جهان از منطقه پیرامونی خلیج فارس تامین می‌شود.

وی افزود: این استان یک منطقه بسیار راهبردی به جهت دسترسی به عمق منطقه آسیا از سوی بیگانگان است که به این منطقه چشم طمع داشته و دارند و البته تاثیر راهبردی در جهان اسلام و در سطح بین‌المللی دارد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: کاری را که آغاز کرده‌ایم با همکاری دولت و وزارت مسکن و شهرسازی است و کارهای گسترده بسیاری در امر تامین زیرساخت‌های استان انجام و کارهای بسیاری در دستور کار است.

سلیمانی خاطرنشان کرد: سپاه و بسیج به کمک مسولان استانی و وزارتخانه‌های کشور آمده که مشکل حاشیه‌نشینی در این استان حل شود و مذاکرات و گفت وگوهای ما مبنی بر این است، که با پای کار آوردن تمام ظرفیت‌ها بتوانیم این مشکل را حل کنیم و در خدمت مردم به ویژه مردم حاشیه‌نشین باشیم.

وی یادآور شد: پروژه ساخت مسکن که از نیمه اسفند ماه سال گذشته آغاز شده، پیشرفت خوبی داشته است ما این کار را تقویت می‌کنیم تا سرعت انجام پروژه افزایش یابد و بتوانیم در موعد زمانی کمتر از یک سال کار را به اتمام برسانیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =