کد خبر: 3328
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از بار ترافیکی سنگین معابر بزرگراهی پایتخت در صبح‌گاه‌ امروز (سه‌شنبه) خبر داد.

به گزارش پیام خانواده و به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ مجید رنجبر اظهار داشت: بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از کامرانیه، بزرگراه شهید حاج قاسم‌ سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

وی افزودد: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از نیروی زمینی، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، دارای ترافیک هستند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت‌آباد، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از شقایق، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی، آزادی در مسیر غرب به شرق از استاد معین و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی بار ترافیکی سنگینی دارند.


وضعیت قرمز کرونا، مشاغل تعطیل ولی ترافیک سنگین در معابر تهران
تصادف شدید سه خودرو در بزرگراه آزادگان

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب اعلام کرد: تصادف شدید بین سه خودرو باعث ترافیک در محدوده بزرگراه آزادگان محدوده پل کاظمی شد.

سرهنگ احسان مومنی بیان داشت: در ساعت ۸ صبح امروز در محدوده بزرگراه آزادگان به غرب، قبل از پل کاظمی تصادفی بین سه وسیله ۲۰۶ ، پژو و تیبا روی داد که غیر قابل حرکت بودن این سه وسیله به واسطه شدت تصادف در حاشیه راه، باعث کندی حرکت و ایجاد ترافیک و همچنین باعث بروز حوادث ناگوار احتمالی در این محدوده شد.

وی افزود: بلافاصله پس از دریافت این خبر عوامل پلیس راهور در صحنه حضور یافته و مشغول بررسی این تصادف و روان‌سازی بار ترافیکی شدند، تا مشخص شد عدم رعایت فاصله طولی باعث این حادثه بوده که هر وسیله نقلیه نسبت به خودروی جلویی مقصر در این حادثه است.

سرهنگ مومنی از رانندگان خواست تا نسبت به رعایت فاصله طولی با خودروی مقابل خود توجه داشته باشند؛ و پس از بروز حادثه و تصادف خسارتی، حتماً خودروی خود را با رعایت اصول ایمنی و استفاده از مثلث خطر به کنار کشیده و باعث ترافیک نشوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =