محمدباقر قالیباف

جمعی از اساتید دانشگاه‌ و پزشکان با صدور بیانیه‌ای از نامزدی دکتر محمدباقر قالیباف در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری حمایت کردند.

متن این بیانیه بدین شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم

إن الله یأمرکم أن تؤدوا الامانات إلی أهل‌ها

بار دیگر ملت بزرگ ایران در یکی از حساس‌ترین دوران ممکن آماده انتخاب دیگری است، انتخابی مهم و سرنوشت‌ساز.
در این برهه حساس که ملت شریف ایران یکی از مردمی‌ترین رؤسای جمهور خودش را ازدست‌داده است نیاز است که یک رئیس‌جمهور انقلابی، کاردان، مدیر و مدبر در رأس قوه مجریه قرار بگیرد.
با عنایت به شرایط بین‌الملل و ظهور ایران به‌عنوان ابرقدرتی جدید ضروری است رئیس‌جمهوری انتخاب شود که قدرت اجماع‌سازی در داخل و پیگیری مواضع عزتمندانه جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور را داشته باشد.
علاوه بر این شرایط اقتصادی و معیشت کشور به‌گونه‌ای است که نیاز است مدیران کاربلد و میدان‌دیده هدایت دولت را برعهده گیرند تا بیش از این مردم در رنج و تنگنا نباشند.
در این میان باید گفت که دوران شعاردادن در انتخابات گذشته، مردم هوشیار و آگاهند و به کارنامه و رزومه آدم‌ها نگاه می‌کنند و پذیرای شعارهای عامه‌پسند نیستند.
ما جمعی از اساتید دانشگاه‌های کشور بر این باوریم که آقای قالیباف باتوجه‌به سابقه درخشانی که دارند بهترین گزینه برای ریاست‌جمهوری است. وی یک کارنامه و رزومه مشخصی دارد، مدیری قابل که در هر کجای عرصه خدمت قرار گرفته همواره برای این نظام منشأ اثر بوده است و قطعاً سکان‌دار شایسته‌ای برای دولت چهاردهم خواهد بود.
در پایان ضمن دعوت از همه مردم شریف و شهیدپرور ایران اسلامی برای مشارکتی حماسی در انتخابات 8 تیرماه، حضور آن‌ها را ارج نهاده و مایه استحکام و قدرت روزافزون کشور می‌دانیم.
1- دکتر شاهین صادقی نسب
2- دکتر محمدحسن طاهایی
3-مهندس محمود هوشنگی
4- دکتر محسن اکبرپور
5- دکتر خلیلی علوی
6- دکتر طاهره ندایی
7- دکتر مهدی مقدسی نیا
8- دکتر علی قاسمی
9- دکتر حسین علیمحمدی
10- دکتر حمید صادقیان
11- دکتر مهدی فهیمی
12 دکتر رضا هاشمی ماد
13- دکتر رضا کریمی
14- دکتر گیتی تپه رشی
15- دکتر عباس شعبانی
16- دکتر حسن عادلی
17- دکتر علی اصغر قیومی
18- دکتر مهدی دولتی
19- دکتر هاشمیان
20- دکتر علی ستاری

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =