کد خبر: 3366
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۳

از روز شنبه که فولاد خوزستان در خاک عربستان العین را گلباران کرد،لیگ قهرمانان آسیا رسما برای تیم های ایرانی آغاز شد.

به گزارش پیام خانواده با قرار گرفتن فولاد در جدول گروهی بازی ها حالا ایران ۴ نماینده دارد. استقلال،پرسپولیس،تراکتور و فولاد. این بازی ها از فردا آغاز می شوند که برنامه آن را مشاهده می کنید.

برنامه بازی تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا:
۲۵ فروردین: تراکتور ایران – پاختاکور ازبکستان
 ۲۵ فروردین: پرسپولیس ایران – الوحده امارات
۲۵ فروردین: فولاد ایران – السد قطر
۲۷ فروردین: استقلال ایران -  الاهلی عربستان

ما از شما کاربران خبرآنلاین خواستیم تا نظر بدهید که این ۴ تیم چه عملکردی را در لیگ قهرمانان امسال خواهند داشت. در ادامه به چند نظر شما نگاهی خواهیم انداخت:

  • به نظرم با توجه به عملکرد در لیگ و و ضعیت کرونا و برخی مشکلات دیگر این تیم ها عملکرد متوسطی خواهت داشت و حداکثر تا نیمه نهایی به پیش خواهند رفت مگر اینکه اتفاقی خاص بیفتد که همان غیرت ایرانی است.
  • من که با افتخار استقلالی ام میگم فولاد میتونه تا فینال بره و استقلالم انشالله میره تا فینال. اگر روحیه بچه هامون خوب باشه به امید برد و قهرمانی استقلال و پرسپولیس هم رفته هند من واقعا نمیدونم مگه هند فوتبال داره حتما با کمک وزیر رفتن یه که قهرمان بشن.
  • قطعا مثل سالهای گذشته پرسپولیس به تنهایی برای فوتبال ایران آبروداری میکنه .تراکتور و فولاد شاید تو گروهشون دوم بشن که باز هم خوبه .استقلال هم شانس بیاره مقابل الدحیل فاجعه العین رو تکرار نکنه و شیشتایی نشه موفقیت هست براش

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =