رییس جمهور

آیت‌الله سید ابراهیم رییسی گفت: 105 هزار میلیارد تومان جذب شده و این پروژه‌ها به نتیجه رسیده است که طی سفر دو روزه هرمزگان به آنها سرکشی خواهیم کرد.

به گزارش پیام خانواده  از بندرعباس، آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهور صبح امروز در بدو ورود به استان هرمزگان اظهار داشت: بسیار خرسندم که خدای متعال توفیق داد تا امروز در شهر بندرعباس و استان هرمزگان باشیم و به ارواح مطهر شهدا درود می فرستم و برای جانبازان و ایثارگران طلب عافیت کنم.

وی افزود: هرمزگان زمینه‌های بسیاری در اقتصاد دریا، گردشگری، کشاورزی، صنعتی و کارهای خوبی هم در استان انجام شده است و ما با نیازهای استان، دور اول سفر را به رفع ضرورت ها قرار دادیم و امروز شاهدیم با تلاش استاندار و همه مسؤولان گام‌های خوبی برداشته شده و پروژه‌های فراوانی به ثمر رسیده است.

رییس جمهور با بیان این که دهها پروژه به سامان رسیده و 105 هزار میلیارد تومان جذب شده و این پروژه ها به نتیجه رسیده است، تصریح کرد: طی سفر دو روزه به آنها سرکشی خواهیم کرد. پروژه هایی که زمینه‌های اشتغال، تولید و خدمت رسانی به مردم استان را داراست.

به گفته آیت‌الله رییسی، حرکت جهادی در هرمزگان شکل گرفته است و در این دو روز به جای جای استان سر می زنم و کارها را دنبال می‌کنیم.

وی با تقدیر از نماینده مقام معظم رهبری، نیروهای مسلح که نقش مهمی در توسعه استان دارند، از بسیج و نمایندگان و همه کسانی که تلاش می‌کنند، به طور ویژه قدردانی کرد.

رییس جمهور همچنین تأکید کرد: آنچه در استان لازم بود را در شورای برنامه ریزی مصوب می‌کنیم و آنچه برای تصمیم‌گیری در شوراهای عالی نیاز باشد را در تهران بررسی و تصویب می‌کنیم و تا حصول نتیجه قطعی دنبال خواهیم کرد.

به گزارش فارس، رییس جمهور با خوشامدگویی دو تن از شیوخ اهل سنت، خانواده شهید مدافع حرم و اسلام جاهدی ورزشکار مدال آور المپیک آسیایی وارد هرمزگان شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =